באתר swagg.co.il ניתן לרכוש תיקים, מזוודות, גאדג’טים לנסיעות ומוצרי לייף סטייל של מותגים שונים, אשר מיוצגים בישראל ע”י היבואן הבלעדי האיש החשוב בע”מ.
אנו משתדלים לתת אינפורמציה מקסימאלית הכוללת מפרטים ותמונות, לנוחיותכם. יש לציין כי התמונות הן להמחשה בלבד.
אנו שואפים להציג מידע עדכני בדבר מוצרינו בכל זמן, אך ייתכן שמוצר מסוים אזל מהמלאי. באחריות הלקוח, לוודא כי המוצר נמצא במלאי באמצעות שיחה טלפונית לטל’: 09-8919195.

אתר swagg.co.il הינו חנות אלקטרונית ברשת האינטרנט המאפשרת לגולש קניה בטוחה באמצעות טכנולוגיית ה- SSL– הצפנת פרטי הלקוח וחשיפתם למפעילי האתר בלבד.
כל המבצע פעולה כלשהי באתר מצהיר כי קרא את תקנון האתר ומסכים לו וכי לא תהא לו כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה, והדבר יהווה בסיס משפטי.
עבור לקוחותינו עומד שירות לקוחות בטלפון 09-8919195 או בדוא”ל: [email protected]
מבצע פעולה באתר הינו תושב ישראל מעל גיל 18 בעל תעודת זהות וכרטיס אשראי בתוקף אשר הונפק בישראל, וכל רכישה כפופה לאישור חברות האשראי.
לידיעתך מסירת פרטים כוזבים הינה עבירה פלילית, ומוסר הפרטים יהיה אחראי לכל נזק שיגרם לאתר עקב כך.

התחייבויות בעת הקנייה באתר

בעת הקנייה באתר, הנך מאשר לחברת “האיש החשוב בע”מ” לשמור מידע מסוים אודותיך, ואודות כרטיס/י האשראי או כל אמצעי תשלום אחר שברשותך.
הנך  מתחייב לספק מידע אמיתי, מדויק, נכון ומלא אודותיך כפי שמתבקש בטופס הקנייה באתר.
הנך מצהיר כי לא תשתמש בשירות לביצוע פעילות בלתי חוקית או אסורה כלשהי, או לשם רכישות המפרות זכויות של צד שלישי כלשהו.

אספקת המוצרים

ניתן לאסוף מוצרים הנרכשים באתר באופן עצמאי בחנות שבכתובת האומנות 12 נתניה, בימים א-ה, בין השעות 09:00-17:30
המחירים המופיעים בעמוד מוצר בשורת “מחיר באתר”  אינם כוללים דמי משלוח. עלות משלוח חבילה עד הבית, הנה 49 ש”ח לכל היעדים (למעט אילת והסביבה- תהיה תוספת תשלום של 15 ש”ח). במידה וגולש מזמין יותר ממוצר אחד ולא ניתן להכניס מוצר אחד בשני ולשלוח כחבילה אחת, יחויב המזמין עלות משלוח עבור כל חבילה בנפרד.
ככלל, המשלוח נעשה באמצעות חברת “UPS” המובילים את המוצרים לבית הלקוח כל יום בין השעות 9:00-17:00.
במקרה שמוצר אזל מהמלאי, “האיש החשוב בע”מ” לא תחייב את הלקוח בגין רכישה דרך האתר.
המוצרים יסופקו לבית הלקוח תוך 4 ימי עסקים מיום ביצוע הרכישה באתר (לא כולל ימי שישי וימי חג) כל זאת בהנחה שחברת השליחויות מגיעה ליעד בכל יום. במקרים דחופים ניתן לזרז את המשלוח – יש להתקשר לטל’ 09-8919195
החברה אינה נושאת באחריות כלפי הרוכש, על תקלות, איחורים או שיבושים במשלוח של חברת השליחויות.
לקוח שלא יימצא במועד ובכתובת אשר תואמו עמו ע”י חברת השליחויות ו/או סיפק כתובת שגויה, יחויב על משלוח חוזר או לחלופין יבצע איסוף עצמי בכתובת שתימסר לו.

אחריות בקנייה

לכל מוצר שנרכש באתר swagg.co.il ניתנת אחריות של שנה מיום הקנייה.
האחריות חלה על פגמים שנוצרו עקב כשל או פגם בתהליך הייצור או בחומרים מהם עשויים המוצרים, שאינם נובעים מבלאי טבעי.
האחריות אינה מכסה שבר, קרע ו/או בעיה שנוצרה כתוצאה משימוש לא נאות. כמו כן, בתיקים ובמזוודות, בדים ורוכסנים איכותיים ככל שיהיו עוברים בלאי טבעי עם השנים, על שחיקה זו של החומרים אין אחריות.
בכל מקרה של פגם במוצר יש ליצור איתנו קשר, להציג קבלה ואנו נבחן את המוצר. במידה ונמצא שאכן יש פגם, נתקן או נחליפו בחדש.

החלפת מוצר

ניתן להחליף מוצר עד 14 יום מיום הקניה.
במקרה כזה על הלקוח להגיע באופן פיזי למשרדי “האיש החשוב בע”מ” או לשלוח את המוצר אלינו על חשבונו, עם ספח הקבלה והמוצר שברצונו להחליף כאשר המוצר באריזתו המקורית, עם הטיקטים מחוברים, שלם ו/או ללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם ו/או קלקול מכל מין וסוג שהוא.
ביטול עסקה

הלקוח רשאי לבטל את העסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, תשמ”א – 1981, כפוף לכך שהמוצר יוחזר באריזתו המקורית, עם הטיקטים מחוברים, שלם ו/או ללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם ו/או קלקול מכל מין וסוג שהוא.
החזרת המוצר אפשרית עד 14 ימים מיום הקניה.
במידה וטרם נשלח המוצר ליעדו תבוטל העסקה-לא יחויב כרטיס האשראי של הרוכש.
במידה והמוצר נשלח/ הגיע לבית לקוח, באפשרות הלקוח לבטל את העסקה ולקבל כספו בחזרה, בניכוי דמי ביטול לפי החוק , לאחר החזרת המוצר בעצמו לכתובת האומנות 12, נתניה (פיזית או באמצעות משלוח על חשבון המזמין).
בכל מקרה לא יזוכו דמי המשלוח בסך 49 ש”ח כולל מע”מ.
במקרה של ביטול העסקה רשאי העוסק לגבות מהלקוח דמי ביטול בסך 5% מערך העסקה או 100 ₪, לפי הנמוך מביניהם.

זכויות האתר

האמור בתקנון זה הינו בלשון זכר מטעמי נוחיות בלבד, אך מתייחס באופן שווה לשני המינים.
על האתר זכות לשנות את תקנון האתר ללא הודעה מוקדמת, ובלבד שהאתר פרסם את התקנון המעודכן באתר. ניתן לצפות בתנאי התקנון המעודכנים מעת לעת, על ידי לחיצה על הקישור “תקנון” בתפריט האתר.
האתר רשאי להפסיק בכל עת את הפעילות והשימוש באתר ללא הודעה מוקדמת.
האתר הינו אתר דינאמי ורשאי לערוך שינויים באתר, לרבות להסיר ו/או להוסיף מוצרים ולשנות מחירים לפי שיקול דעתו הבלעדי וללא הודעה מוקדמת.
פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו, ייעשו בהתאם לחוקי מדינת ישראל.
כל המחירים באתר הינם בשקלים וכוללים מע”מ כחוק.
משלוחים ייעשו לכל חלקי הארץ וכפופים לתנאי המשלוח בחברת “UPS” ו/או חברת שליחויות חלופית. תתכנה תוספות תשלום למשלוח חריג, או בגין משלוח לאזור שלא נכלל באזורי המשלוח הרגילים של חברת השליחויות.  לגבי אזורי דואר נע האיסוף יתבצע מנקודת האיסוף האזורית. הכל, בכפוף למתן הודעה מראש ללקוח.
בנושא משלוח לאזורים מיוחדים, צרו עימנו קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם.

על אף האמור בתקנון זה, במקרה של גורמים ו/או אירועים שלא בשליטת האתר, ובכלל זה, ככל שתיגרמנה תקלות במחשוב ו/או מערכות הטלפוניה ו/או במקרה של פעולות איבה ו/או מקרה חירום ו/או כוח עליון אחר, יתכנו שינויים במועדים המפורטים בתקנון זה והאתר לא יהיה אחראי בגין כל נזק אשר ייגרם ללקוח בגין איחור כאמור, ככל שייגרם.

swagg.co.il

האיש החשוב בע”מ

09-891-9198

האומנות 12, נתניה