כל הקטגוריות

מביאים לכם את אמסטרדם לארץ בסוואג

תיקי הגב נגד גניבות שכבשו את העולם זמינים עכשיו במהדורה מעוצבת ומשודרגת במיוחד שמוקדשת לאחת הערים האהובות ביותר בעולם. החלטנו להעביר לכם קצת מהוויב של אמסטרדם ולהציג לכם את הדור הבא של התיקים החכמים.

מביאים לכם את אמסטרדם לארץ בסוואג

תיקי הגב נגד גניבות שכבשו את העולם זמינים עכשיו במהדורה מעוצבת ומשודרגת במיוחד שמוקדשת לאחת הערים האהובות ביותר בעולם.
החלטנו להעביר לכם קצת מהוויב של אמסטרדם ולהציג לכם את הדור הבא של התיקים החכמים.

המותג XD Design משיק דגמים חדשים של תיקים נגד גניבות, Bobby Soft Art. תיקי בובי לקחו את תיקי הגב לרמה הבאה עם פיצ'רים חדשניים וכעת הם מקבלים שדרוג נוסף עם עיצובים צבעוניים בהשראת הולנד, ארץ המקור של המותג XD Design, והעיר אמסטרדם בעיקר. המטרה מאחורי קולקציית התיקים היא לחבר בין תרבויות ברחבי העולם לבין האווירה הייחודית של אמסטרדם, המאופיינת במודרניות יוצאת דופן, אלפי רוכבי אופניים שניתן למצוא ברחובותיה, אנשים צעירים (בגילם או ברוחם) והאומנות הנוכחת בכל רחבי העיר. אומנים ממדינות שונות הוזמנו ליצור עיצובים ייחודיים לתיקי בובי סופט ארט, שייצגו את הוויב האומנותי של אמסטרדם. 

המותג XD Design משיק דגמים חדשים של תיקי גב נגד גניבות, Bobby Soft Art. תיקי בובי לקחו את תיקי הגב לרמה הבאה עם פיצ'רים חדשניים וכעת הם מקבלים שדרוג נוסף עם עיצובים צבעוניים בהשראת הולנד, ארץ המקור של המותג XD Design, והעיר אמסטרדם בעיקר. המטרה מאחורי קולקציית התיקים היא לחבר בין תרבויות ברחבי העולם לבין האווירה הייחודית של אמסטרדם, המאופיינת במודרניות יוצאת דופן, אלפי רוכבי אופניים שניתן למצוא ברחובותיה, אנשים צעירים (בגילם או ברוחם) והאומנות הנוכחת בכל רחבי העיר. אומנים ממדינות שונות הוזמנו ליצור עיצובים ייחודיים לתיקי בובי סופט ארט, שייצגו את הוויב האומנותי של אמסטרדם. 

שיתוף הפעולה בין האומנים ל-XD Design הוביל לארבעה עיצובים חדשים בסדרת תיקי בובי סופט: דגם מנדלה עוצב בהשראת המילה בשפת הסנסקריט שמשמעותה היא מעגל. בתרבות ההודית, המעגל מייצג חיבור בין כוחות הטבע והיקום לבין הגוף והנפש באמצעות מדיטציה. הדפוס המעגלי שמופיע על גבי הדגם מראה את החיבור המיוחד הזה ומזכיר לנו לקחת הפסקה ולהתחבר לעצמנו ולסביבתנו. דגם גאומטריק מייצג את הצורות הגאומטריות הנוכחות ברחובות ובבתים באמסטרדם. העיצוב מראה את ההרמוניה והשילוב המושלם בין צורות בגדלים ובצבעים שונים. 

בובי סופט ארט אבסטרקט הוא דוגמה לעושר של צורות וקווים. הדגם עוצב בהשראת הסגנונות המוזיקליים הבולטים בסצנות האומנות של אמסטרדם. דגם גרפיטי מייצג את אומנות הרחוב שנמצאת באמסטרדם ובערים גדולות ברחבי העולם. עיצוב הדגם מנסה להמחיש את הדמוקרטיות שיש באומנות הגרפיטי ועד כמה היא בולטת במרחבים ציבוריים.

תיקים מיוחדים
תיקים מיוחדים
שיתוף הפעולה בין האמנים ל-XD Design הוביל לארבעה עיצובים חדשים בסדרת תיקי בובי סופט: דגם מנדלה עוצב בהשראת המילה בשפת הסנסקריט שמשמעותה היא מעגל. בתרבות ההודית, המעגל מייצג חיבור בין כוחות הטבע והיקום לבין הגוף והנפש באמצעות מדיטציה. הדפוס המעגלי שמופיע על גבי הדגם מראה את החיבור המיוחד הזה ומזכיר לנו לקחת הפסקה ולהתחבר לעצמנו ולסביבתנו. דגם גאומטריק מייצג את הצורות הגאומטריות הנוכחות ברחובות ובבתים באמסטרדם. העיצוב מראה את ההרמוניה והשילוב המושלם בין צורות בגדלים ובצבעים שונים. 

כאמור, תיקי בובי סופט ארט הם השלב הבא והמשודרג באבולוציה של תיקי בובי. הם מוסיפים את הטאץ' המיוחד של אומנות ועיצוב ברמה הגבוהה ביותר ליתרונות והפיצ'רים החדשניים שקיימים בתיקי בובי. המאפיינים שהופכים את תיקי בובי ליוצאי דופן ופורצי דרך כוללים:
בד דוחה מים, רוכסנים וכיסים נסתרים למניעת גניבות, טכנולוגיית RFID להגנה מפני העתקת מידע מכרטיסים מגנטיים, חיבור USB ואפשרות להרחבה מתכולה של 13 ליטר ל-16 ליטר. התיק כולל מקום ייעודי למחשב נייד בגודל 15.6 אינץ', כיסים חכמים לארגון החפצים שלכם וטבעת לחיבור מחזיקי מפתחות. 


בובי סופט ארט אבסטרקט הוא דוגמה לעושר של צורות וקווים. הדגם עוצב בהשראת הסגנונות המוזיקליים הבולטים בסצנות האומנות של אמסטרדם. דגם גרפיטי מייצג את אומנות הרחוב שנמצאת באמסטרדם ובערים גדולות ברחבי העולם. עיצוב הדגם מנסה להמחיש את הדמוקרטיות שיש באומנות הגרפיטי ועד כמה היא בולטת במרחבים ציבוריים. 


תיקי בובי נוצרו במיוחד לנוודים המודרניים, אנשים שתמיד נמצאים בתנועה וצריכים להישאר מעודכנים, לקחת איתם על הגב את הרכוש האישי באופן בטוח ומאורגן ולהישאר מחוברים לעולם בכל זמן נתון. אך, מעבר לכך, המותג XD Design שם בראש סדר העדיפויות את ערך הקיימות ומקדם חיסכון במים ושיפור איכות הסביבה. דגם בובי סופט ארט עשוי מ-37 בקבוקי פלסטיק משומשים, כך שבתהליך הייצור נחסכים 22 ליטרים של מים עבור כל תיק. לכן, מי שקונה תיק מהקולקציה החדשה של בובי נהנה מתיק חכם ומעוצב ובמקביל מסייע לשמור על הסביבה.

תיקים מיוחדים
 
כאמור, תיקי בובי סופט ארט הם השלב הבא והמשודרג באבולוציה של תיקי בובי. הם מוסיפים את הטאץ' המיוחד של אומנות ועיצוב ברמה הגבוהה ביותר ליתרונות והפיצ'רים החדשניים שקיימים בתיקי בובי. המאפיינים שהופכים את תיקי בובי ליוצאי דופן ופורצי דרך כוללים: בד דוחה מים, רוכסנים וכיסים נסתרים למניעת גניבות, טכנולוגיית RFID להגנה מפני העתקת מידע מכרטיסים מגנטיים, חיבור USB ואפשרות להרחבה מתכולה של 13 ליטר ל-16 ליטר. התיק כולל מקום ייעודי למחשב נייד בגודל 15.6 אינץ', כיסים חכמים לארגון החפצים שלכם וטבעת לחיבור מחזיקי מפתחות.

THE BOBBY SOFT

מגיע בחמישה צבעים נוספים

THE BOBBY SOFT

מגיע בחמישה צבעים נוספים

עגלת קניות
התחבר

אין לך חשבון עדיין?

התחילו להקליד כדי לראות מוצרים שאתם מחפשים.
0 רשימת משאלות
0 סל קניות
החשבון שלי