משלוחים חינם בקניה מעל 350 ש"ח.
SWAGG-מזוודות-לכולם

תארו לעצמכם, מה קרה לי, הנוסע המתמיד, כשגיליתי בתוך שדה תעופה בינלאומי, סואן והומה את רוכסן המזוודה שלי נקרע לאיטו כשפריטי לבוש מתחילים לזלוג ממנו תוך הליכה נחפזת וממהרת, אל רצפת הטרמינל.
אכן זה היה סיפור לא נעים ואני כבר זמן רב מאחוריו אבל מאז למדתי, גם כשאני מחפש מזוודה לנסיעה דחופה כמו TROLLY LOW COST, טרולי עבור הנוסע המתמיד שכמוני או סתם מזוודה עבור נסיעה משפחתית בקיץ, כדאי להשקיע במזוודות שלא יאכזבו אותי.

איך? עבורכם קיבצנו מידע נחוץ כדי שתוכלו לבחור מזוודה לנסיעה, שתתאים לכם.

מותג

בדיוק כמו בתיאור שפתחתי איתו, TROLLY, זהו אחד המוצרים שכדאי להשקיע בו, לכו על טרולי מבית מותג איכותי ויציב כמו אלו למשל TROIKA, MARCH, או SAMSONITE, מזוודות בעלות שם, בית טוב, וגב של חברה איכותית, כך שלא תאכזבנה אתכם באמצע חופשה או טיסה לחו”ל.

מזוודה עם גלגלים וכמה?

ההבדל בשיקול לבחירת מזוודה בעלת גלגלים הנעים בסיבוב של 360 מעלות, נעוץ בשימוש שלכם בה: אם אתם מצטיידים עם מזוודות גדולות ונעים איתן מעט, העדיפו גלגלים שאינם מסתובבים ב360 מעלות על מנת לשמור על יציבות המזוודה. לעומת זאת, אם אתם בוחרים מזוודה שאינה גדולה במיוחד ואתם נעים עמה הרבה, העדיפו גלגלים בסיבוב של 360 מעלות לשמירה על נוחות מקסימלית.

וכמה גלגלים נעדיף – ארבעה או שמונה? הבחירה נעוצה בגודלה של ה TROLLY, ככל שהמזוודה עם גלגלים תהיה גדולה יותר, כך העדיפו יותר גלגלים בהתאמה.

ידית נשיאה טלסקופית – במזוודה מבית מותג איכותי היו בטוחים שהידית הטלסקופית תחזיק מעמד לאורך שנים. יחד עם זאת, זכרו לשמור על הוראות היצרן בשימוש בידית וזכרו כמובן כי במותגים מובילים כמו TROIKA, MARCH או SAMSONITE למשל, תוכלו למצוא מזוודות עם איכות גבוהה יותר לידית נשיאה טלסקופית.

מה עדיף מזוודה קשיחה או מזוודה רכה?
הבחירה תהיה תלויה בשימוש העיקרי שלכם במזוודה. אם אתם אנשי עסקים הנדרשים להתניידויות רבות והשימוש שלכם במזוודה אינו שוחק כמו זו עם משפחה בעלת ילדים למשל, מזוודה קשיחה הידועה כבעלת עמידות טובה יותר, עמידות גבוהה יותר לנוזלים אך גמישה פחות לנפח, מזוודה ממותגת ואיכותית.

לעומת זאת, אם הנכם נדרשים לציוד רב, בנסיעה משפחתית מרובת אנשים, העדיפו מזוודה רכה גמישה לנפח, קלה לנשיאה, טובה וממותגת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

סל קניות